Miért érdemes a Magyar GC Kisorosziba ellátogatni?

• Első sorban, mert a pályánk itt van a Duna szigetén, hegyekkel övezve, a Dunakanyar friss levegőjében fürödve, remek energetikával, egyszerűen egy gyönyörű csendes környezetben.
  • Mi vagyunk A MAGYAR GOLF CLUB, magyarország első és egyben legöregebb golf clubja, és a pályánk a legöregebb golfpálya a magyar old course, ami elévülhetetlen és felülmúlhatatlan.
  • Nálunk a golfozóról szól minden, az ide látogató játékosoknak igyekszünk maximálisan a kedvükre lenni a családias hangulattal, kedvező, /a legkedvezőbb/ árakkal, ízletes ételekkel, és a jól játszható pályával.

Az alacsony árainkból további kedvezményket biztosítunk:

• Klubtagjainknak 20% kevezmény jár a greenfeeből az  éttermi és a bár fogyasztásból.
  • A szenior versenyeken és a csütörtöki versenyeinken 6500Ft a 18 lyukas      greenfee.
  • Péntekenként az éttermekben sikeres torkos csütörtök mintájára bevezettük a golfos péntek akciónkat, melynek keretében minden aznapi látogatónkat klubtagként kezelünk, vagyis megkapják a klubtagjainknak járó 20%-os kedvezményeket.
  • Aki nálunk teljes vagy hétköznapi éves játékjogot vásárol, az a szlovákiai Welten golfclubban is egész évben ingyen játszhat, gyakorlatilag két   pályára vált éves játékjogot.
  • Nálunk egész évben nyitva a klubbház és a pálya, és télen is nyári    greeneken lehet játszani.
  • Más pályákhoz képest átlagosan 20-25 km rel közelebb van Budapesthez, ami időben nem, de pénzben jelentős különbség éves szinten. Az a 10 km-nyi 50-70 km/órás szakasz még jót is tesz a játékra való ráhangolódásnak.
  • Nálunk az oktatás már 1750 Ft/órától elérhető egy 20 órás bérlet megvásárlása esetén, amivel már pályaéretségi vizsgáig is el lehet jutni.
  • Végül de nem utolsó sorban mindenkinek tudnia kell,
  • ahogy eddig saját költségemre, ez után is folyamatos fejlesztések várhatók az általatok befizetett díjakból:

Hamarosan megkezdjük driving range fedett elütőinek építését

A golfozók családtagjainak, hozzátartozóinak és a megfáradt golfozóknak is kellemes pihenési lehetőséget biztosítunk a tó mellett kialakítandó napozó parton, ahol ápolt füfelületen lesz lehetőség napozni, heverészni.

A szombati Szezon nyitó texas scramble kupán téli green fee árainkkal, és nyári greenekkel várjuk a jelentkezőket. Március 26-án megkezdődik a nyári időszámítás, amellyel együtt  a golfpályán is visszaáll a nyári rend, és a tavalyi, változatlan green fee árainkkal várunk benneteket szerettel az idei szezonban is!

Kisoroszi 2017. március 19.

Nagy István

MGC elnök