GOLF ÉS RENDEZVÉNYPARK

JÁTSSZ ÉS PIHENJ MEG NÁLUNK

Pályaszállás

Ismerj meg minket!

Magyarország legnagyobb múltra visszatekintő‘ 18 lyukú par 72-es golfpályája, a Magyar Golf Club Kisoroszi golfpálya. A Budapestről mindössze 30 percnyi autóút után a Szentendrei-sziget északi csücskén található, 66 hektáron elterülő 18 szakasz festői szépsége és a Dunakanyar közelsége már a 80-as évek eleje óta méltán ejti rabul a természet és a sport szerelmeseinek szívét.

A történelmi magyar Old Course természet által kialakított dűnéi és

buckás fairway-ei a híres angol Links Course-okat idézik, melyet a buja növényzet parkos környezet tesz még izgalmasabbá. A zseniálisan megtervezett, érdekes vonalvezetésű par 72-es golfpálya nehézségét a nagy pontosságot igénylő szakaszok adják. Az első 9 lyuk erdőkkel övezett, ligetes szakaszai, a sokaknak kedvenc par 3-as 6-os lyuk, a második 9 lyuk dogleg-ei, és a kivételes természeti adottságok valódi golfélményt adnak az ide látogatóknak.

Gáti Ferenc Emlékverseny- MGC Rájátszás Bajnokság II. (régi Shootout II.)

Szolgáltatásaink

Golf

Érezd át a golfélményt a történelmi magyar Old Course vadregényes természetes dűnéin, melyet a természet alakított ki.

Footgolf

Football és a golf ötvözése, amely bárki számára elérhető szórakozás, hiszen pályavizsga sem szükséges hozzá.

Családi & céges rendezvény

Rendezvényparkunk céges és családi rendezvényekkel is foglalkozik. Legyen szó akár csapatépítőről, családi napról, esküvőről.

Szállás

A golfpálya szívében panziónk, míg Kisorosziban apartmanjaink várják megpihenő vendégeiket.
Az apartmanok teljes felszereléssel foglalhatóak.

KAPCSOLAT

Nyitva tartás 11.17-től: