Magyar Golf Club

FOOTGOLF

FOOTGOLF SZABÁLY ISMERTETŐ

Ismerd meg a footgolf szabályait játék előtt!

Footgolf öltözet

Nemcsak az irodában, hanem a footgolf-pályán is be kell tartani egy bizonyos dresskodót. A footgolf ruházat egy térdig érő, oldalzsebes nadrág, galléros, azaz pique póló és térdzokni.

Kárómintás footgolf zokni: A footgolf legjellegzetesebb kelléke, feltűnő és nagyon elegánssá teszi az öltözéket. Nem akármilyen térdzokniról van szó. A footgolf zokni kifejezetten erre a sportágra alkotott ruhadarab, egy térdzokni és egy sportszár keveréke. Cégünk már 25 pártól, egyedi színösszeállításban vállalja a footgolf zoknik gyártását az Ön céges csapata, egyesülete vagy egyéni csapata számára.

Footgolf póló: Az egyszerűség eleganciát takar. Ez igaz a footgolf pólóra is, hiszen egy elegáns vonalvezetésű, pique pólóról van szó, ami mindenkinek jól áll, és játék közben kényelmes viselet is egyben.Cégünk vállalja footgolf pólók gyártását akár a cég logójával ellátva. Ha az Ön cégének saját pólója van, azokat footgolfos nyomással is kérheti.

Footgolf mez: Mitől jó egy sportmez? Természetesen játék közben a lehető legkényelmesebbnek kell lennie. Ez az egyik fontos szempont. A másik az, hogy ennek a ruhadarabnak ellen kell állnia az időjárás viszontagságainak, a sok mosásnak. Több évnyi kísérletezésbe került ugyan, de sikerült megtalálnunk a tökéletes footgolf mezt, amely a fenti tulajdonságoknak megfelel, sőt, az idő múlásának is ellenáll. Mivel a legmodernebb, légáteresztő anyagból készül, nagyon gyorsan szárad, és a legkeményebb sportteljesítmény esetén is bátran használható.

Oldalzsebes footgolf nadrág: Ikonikus ruhadarab, pont úgy, mint a lovasoknak a lovaglónadrág. Jellegzetes, azonnal felismerhető, hogy a footgolfhoz köthető, hiszen hasonló nadrágot más sportágban nem viselnek. Kényelmes, egyúttal elegáns viselet, amely méltó a sportághoz. Oldalzsebei rendkívül praktikusak.

ÁRAK

HÉTKÖZNAP