RENDEZVÉNYEK

GOLF, REDNEZVÉNY ÉS ÉLMÉNYKÖZPONT

A Magyar Golf Club nem csak egy sport központ, hanem egyben élmény és rendezvényközpont is.
A golfpálya szívében lévő klubház és sátor, valamint a golfpályához tartozó tó nagyszerű helyszíne lehet egy céges csapatépítő rendezvénynek vagy akár egy családi napnak is.

Lépjen velünk kapcsolatba és szervezzük meg együtt rendezvényét.

Sátor

Rendezvény sátorunk 300 fő befogadására alkalmas helyszín. A nagy térnek köszönhetően rengeteg lehetőséget rejt magában.

Klubház

Country stílusú klubházunkban található panziónk is.
A közös tér 100 fő befogadására alkalmas helyszín.

Kiváló kikapcsolódásra alkalmas helyszín, ahol a tó mellé sütögetést is szervezünk igénynek megfelelően.
Élvezze a tó kellemes vízét és a golfpálya minőségű fű puhaságát.

Oktatás

Csapat építő golf program, ahol a golf alapjaival lehet megismerkedeni kiváló oktatóinkkal.

Footgolf

Könnyű és szórakoztató sport program, amely előzetes képzettség nélkül is igénybe vehető 4 fős csapatokban.

Catering

Legyen bármilyen egyedi elképzelése cateringünk áll elébe a tálalásos vacsorától a csináld magad grillezésig, bográcsozásig..

KÉRJEN ÁRAJÁNLATOT.

Lépjen velünk kapcsolatba!